3D Návrhy s.r.o. Domažlická 68 Plzeň

Vše začíná návrhem…

602 380 083

Vestavěné skříně

Společnost 3D Návrhy vyrábí vestavěné skříně na míru dle daných prostor zákazníka.

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ NA MÍRU jsou nábytkovým fenoménem dnešní doby. Je téměř nemožné najít moderní interiér, ve kterém by architekt zapomněl na výklenek určený pro vestavěnou skříň.

 

Vestavěné skříně nabízí praktický prostor pro uložení oblečení, ale může se zde skrýt také vysavač, žebřík, žehlicí prkno a spousta dalších předmětů každodenního použití.


Další výhodou těchto skříní je široký výběr materiálů a možnosti jejich kombinování. Moderní vestavěné skříně mohou být plně zakomponovány do interiéru tak, že budou působit velmi nenápadně.

Při použití jiných materiálů může naopak vestavěná skříň naprosto změnit charakter celého interiéru. Při použití materiálů jako jsou: ratan, bambus nebo dekory typu wenge může vestavěná skříň navodit milé vzpomínky na zajímavé cesty do vzdálených míst, a upozornit na zálibu v exotice.

skříň zrcadlo

Návrh vestavěné skříně ve 3D

Poskytneme Vám poradenství při výběru optimálního materiálu i provedení vestavěné skříně a následně pro Vás zhotovíme 3D návrh, pro dokonalou představu. Slazení designu interiéru s vestavěnou skříní je samozřejmostí.


Nemusí jít vždy pouze o vestavěné skříně. Skříně na míru je možné umístit i v místnostech, kde žádné připravené výklenky nejsou. Montáž je pak například možná do rohu nebo ode zdi ke zdi, případně i v jiných místech, pro která se rozhodnete.
Vestavěné skříně a jejich rozměry
Vestavěné skříně nejsou nijak limitovány. Ať jsou rozměry Vašeho prostoru jakékoliv, vestavěné skříně a skříně na míru tam lze umístit - viz sekce fotogalerie. Mohou stát i ve volném prostoru nebo je lze dostavit z levé či pravé strany ke zdi. Oblíbené jsou také vestavěné skříně s posuvnými dveřmi, které mohou rozdělit některou z větších místností.

Barvy požívané na vestavěné skříně
Pokud si chcete vybrat z opravdu široké škály barevných odstínů pro Vaši libovolně velkou skříň, kontaktujte společnost 3D Návrhy, pružného výrobce nábytku na míru. Vyrábíme vestavěné skříně v provedení: buk, dub, smrk, borovice, javor, olše, jasan, calvados, třešeň, hruška, ořech, atd. A to vše ještě v několika odstínech - to Vám obchodní dům s nábytkem nenabídne. Aktuální novinkou získávající si stále větší oblibu jsou odstíny: skořice, jasmín, myrta, mahagon, exotické wenge nebo zebrano.

Materiály používané k výrobě vestavěných skříní
Nabídka materiálů pro výrobu vestavěných skříní je v současné době velmi široká a není zde možné vyjmenovat všechny, proto uvádíme jen malý zlomek: např. dub, olše, mahagon, borovice nebo smrk budou působit tradičním dojmem tepla domova.
Pokud máte raději chladnější a modernější vzhled, pak Vás nejspíš zaujme některý z mnoha odstínu barevných skel - LACOBEL nebo MATELAC, případně použití zrcadel.

 

3 typy na uplatnění vestavěných skříní ve Vašem interéru:
- ložnice, šatny, dětské pokoje /vnitřní členění skříně je uzpůsobeno ke skladováním ložního a ostatního prádla pro denní potřebu/
- předsíně /vnitřní členění zohledňuje požadavky na uložení čistících a úklidových prostředků a různých jiných domácích „pomocníků" a slouží k přechodnému odkládání ošacení, tašek a bot.
- obývací pokoje a pracovny /lze zde využít prosklených ploch pro uložení knih, písemností a elektroniky/

Ať už zvolíte jakoukoliv vestavěnou skříň, vyrobíme ji přesně podle Vašich požadavků a přání v nejvyšší možné kvalitě.

navrhy3d.blog.cz - blog kde najdete užitečné rady a tipy.

 „Vše začíná návrhem" - 3D Návrhy s.r.o.

Komplexní řešení zakázek, dle potřeby klienta.

Zákaznická linka: 602 380 083
email:
info@3Dnavrhy.cz