3D Návrhy s.r.o. Domažlická 68 Plzeň

Vše začíná návrhem…

602 380 083

Kuchyně na míru Plzeň, Plzeňsko - Rokycany - Beroun - Praha


Kuchyně na míru je ideálním řešením pro atypické prostory, půdní vestavby nebo místnosti s netradičními prostorovými tvary. Zakázkové kuchyňské linky jsou luxusní a velmi elegantní řešení, které vždy splní nejnáročnější designové i funkční požadavky. Společnost 3D Návrhy s.r.o. Vám zaručí perfektně odvedenou práci "od 3D návrhu, přes výrobu až po realizaci a montáž", na kterou budete moci být pyšní.
Moderní kuchyňe

 

Často se u běžně vyráběných kuchyní setkáváme s problémem instalovat typizované skříňky do neobvyklých interiérů. Ne vždy se Vám podaří si vybrat a využít optimálně celý prostor. Obvykle také není možné dosáhnout estetických řešení, která by Vám plně vyhovovala, a proto musíte jít cestou drobných či větších kompromisů. U nás si své představy můžete realizovat a na kompromisy zapomenout.

Nabízíme Vám komplexní servis při realizaci kuchyně na míru:

Náš designer-projektant Vám navrhne optimální dispoziční řešení Vaší kuchyně na míru, probere s Vámi vhodný materiál /LTD, folie, lak, masív atd./, na základě připravených vzorníků Vám rád pomůže s výběrem vybavení i elektrospotřebičů.
Na základě této domluvy Vám vytvoříme 3D návrh kuchyně, kde bude Vaše budoucí kuchyně na míru vizualizována, a na základě tohoto návrhu obdržíte i rozpočet použitých materiálů a cenovou nabídku na realizaci naší společností. V případě, že realizaci sami uskutečníme, získáte od nás 3D návrh zcela zdarma.

Kuchyně na míru

Výhody, které mají zakázkové kuchyně na míru:

- uchyně Vám bude přesně přizpůsobena a bude odpovídat výšce Vaší postavy /nestane se, že byste do nějakých skříněk nedosáhli, nebo je měli neprakticky nízko/
- můžete zde realizovat všechny své představy a splnit si veškerá svá přání / nemusíte se spokojit jen s tím, co je běžně v nabídce a pouze se blíží Vašemu ideálu/
- budete mít dostatek odkládacích ploch a funkčních prvků, které Vám usnadní vaření /vše je při ruce a snadno dostupné/
- získáte vzhled kuchyně, který bude vždy originální, ale zároveň bude plně ladit s ostatním interiérem.


Více o použitých materiálech u naších výrobku kuchyně na míru:

Kuchyňská dvířka

Zásuvky

Při výběru zásuvek je možno vybírat z několika kategorií. Začínáme od těch základních částečných
výsuvů až po 100% výsuv s dojezdem.
Zásuvky dělíme na částečný výsuv a plnovýsuv. U zásuvek je velký výběr možností ať už je to
zásuvka s kovovými boky, celokovová, celodřevěná, celoplastová nebo kombinace dřevo - kov, plast - dřevo.
Při výběru záleží jak často zásuvku používáme a co od ní očekáváme. Zásuvka dokáže splnit požadavky i těm náročnějším ať už designem, kvalitou nebo praktičností. Existují zásuvky s el pohonem reagující jen na dotek.
Další nedílnou součástí zásuvek je organizátor. Vhodný pro rozdělení zásuvek (příbory, talíře, lahve až po různé potraviny)

Úchytky

Široká škála úchytek nás zaujme svým obsahem. Dokážeme říci že počty druhů úchytek se budou dělit na tisíce.
Úchytky jsou nedílnou součástí nábytku. Dodávají mu ten správný vzhled a praktičnost.
Úchytky můžeme dělit podle použití ať už do dětského pokoje, kuchyně, kanceláře nebo na různé designové prvky.
Úchytky dělíme na kovové, dřevěné a plastové. U každého materiálu máme velký výběr možností.
Úchytky pevné, visací, zadlabávací. Možnost volby materiálu, barvy a designu nám při výběru umožňuje vybrat si podle představ každého z nás.

Drátěný výsuv

Nabídka drátěného programu je na našem trhu velká. Začneme od základního jednoduchého výsuvu na utěrky až po složité potravinové skříně.
Výsuvy se rozdělují podle výjezdu z korpusu. Jsou výsuvy částečné, plnovýsuvy a plnovýsuvy z dojezdem. Samozřejmostí nabízeného programu je kvalita a dostupná cena.
Drátěný program osloví svou praktičností snad každého. Ať už výsuvem na potraviny, využitím rohového prostoru, sklopných programů do horních skříněk či speciálních úhlových výsuvů pro zakončení kuchyňské linky.


Se společností 3D Návrhy s.r.o. není kuchyň na míru jen nesplnitelný sen, ale skutečnost splněná v nejvyšší možné kvalitě.
V sekci kuchyně fotogalerie naleznete již zrealizované kuchyňské linky, které účelně slouží svým spokojeným majitelům.

 „Vše začíná návrhem" - 3D Návrhy s.r.o.

Komplexní řešení zakázek, dle potřeby klienta.

Zákaznická linka: 602 380 083
email:
info@3Dnavrhy.cz