3D Návrhy s.r.o. Domažlická 68 Plzeň

Vše začíná návrhem…

602 380 083

Kancelářský nábytek Plzeň

Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti výroby kancelářského nábytku na míru.
Kancelářský nábytek vyrábíme od základního provedení (dílenské kanceláře) až po luxusní provedení designového nábytku pro vrcholové manažery a reprezentativní kanceláře.

Nejprve zanalyzujeme podrobně Vaše individuální požadavky a pomůžeme najít vhodné řešení právě pro Váš typ kancelářských prostor.

Specialista společnosti 3D Návrhy Vám může pomoci s úsporou místa, navrhne estetickou a funkční proměnu Vaší kanceláře, tak aby co nejvíce splňovala Vaše představy a zároveň požadavky na ergonomii. Vytvoří Vám 3D grafický návrh, ve kterém uvidíte svůj kancelářský prostor zhmotnění a v několika náhledech, pro Vaši lepší představu.

Společnost 3D Návrhy také poskytuje kompletní realizace kancelářských prostor.

Návrhem to tedy pouze začíná.
Rádi pro Vás provedeme veškeré stavební úpravy, malování, pokládání podlah, případně obkladů a dlažeb, samozřejmě vyrobíme na míru kancelářský nábytek a hotovou a uklizenou kancelář Vám předáme k užívání.

Náš kancelářský nábytek na míru vyrábíme v mnoha variantách. Dokážeme uspokojit Vaše požadavky na kancelářský nábytek do atypických prostor nebo různé požadavky na výrobu nábytku z netypických materiálů.

Součástí nabídky kancelářského nábytku jsou samozřejmě křesla, židle a další vybavení kanceláří.

Kancelářský nábytek na míru pro Vás vyrobíme v krátkých dodacích lhůtách a nejvyšší možné kvalitě. Zakládáme si na precizním provedení veškerých poskytovaných prací u zákazníka, proto se na nás můžete vždy spolehnout a svěřit nám realizace svých kancelářských prostor.

Pro Vaší kancelář vyrobíme kuchyní na míru kde zaručíme perfektně odvedenou práci "od 3D návrhu, přes výrobu až po realizaci a montáž".

 

 „Vše začíná návrhem" - 3D Návrhy s.r.o.

Komplexní řešení zakázek, dle potřeby klienta Plzeň - Praha .

Zákaznická linka: 602 380 083
email:
info@3Dnavrhy.cz