3D Návrhy s.r.o. Domažlická 68 Plzeň

Vše začíná návrhem…

602 380 083

Dětský nábytek

Dětský nábytek na míru v nejrůznějších provedeních s důrazem na kvalitu provedení Vám nabízí
společnost 3D Návrhy s.r.o.

Sny Vašeho dítěte se mohou proměnit ve skutečnost a Vy můžete sledovat jeho šťastné dětství. Inspirativní a veselé okolí Vaše dítě jistě podpoří v rozvoji.

Za pomoci nábytku do dětského pokoje od společnosti 3D Návrhy můžete svému dítěti vykouzlit pokoj, po kterém už dlouho touží, pokoj ve kterém bude moci rozvíjet svou představivost, hrát si a současně se bude učit odpočívat.

U nábytku pro děti je důležitá nejen praktičnost /mnoho dobře ukrytých úložných prostor/, ale také bezpečnost /zaoblené rohy a velmi kvalitní materiály/. Proto Vám pro jeho výrobu nabízíme ručně opracované dřevo, ale také oblíbené MDF desky v široké paletě barev, věříme, že tak naplníme představy nejen náročných rodičů, ale především fantazie jejich dětí.

Rádi pro Vás zrealizujeme dětský pokoj přímo na míru

Ušetříme Vás zdlouhavého objíždění obchodů a vybírání veškerého vybavení. Navrhneme Vám nejvhodnější dispoziční řešení, které bude variabilní a umožní dětskému pokoji „růst" s Vaším dítětem.

Vytvoříme pro Vás grafický 3D návrh, ve kterém uvidíte vše včetně barevnosti stěn, nábytku i doplňků a navíc pro Vás vše výše zmíněné také kvalitně a rychle zrealizujeme.

Můžete se tak věnovat plně svému dítěti a starost o dětský pokoj nechat na nás. Předáme Vám dětský pokoj na klíč, který bude plně splňovat Vaše požadavky a přání Vašeho dítěte.

Splňte s námi sny Vašeho dítěte a věnujte mu spokojené dětství díky překrásnému nábytku pro děti a dětskému pokoji, který předčí jeho fantazii.

 

 „Vše začíná návrhem" - 3D Návrhy s.r.o.

Komplexní řešení zakázek, dle potřeby klienta.

Zákaznická linka: 602 380 083
email:
info@3Dnavrhy.cz

Kuchyně na míru3D návrhy kuchyníFotogalerie kuchyní